Ziemassvētku pasākums ,,Pasaule ap mani’’

12.12. piedalījāmies Latvijas Mazturīgo atbalsta biedrības ,,Dace’’ organizētajā Ziemassvētku pasākumā.
NVO namā notika koncerts, radošās darbnīcas un skolēnu radošo darbu izstāde ,,Pasaule ap mani’’. Mūsu skolas skolēni piedalījās radošajās darbnīcās, gatavojot dzijas bumbuļus, koka Lietuvēna krustus un Ziemassvētku kartītes. Izstādē tika parādīti skolēnu aušanas pulciņā veidotie darbi un zīmēšanas pulciņā tapušie zīmējumi.
Svētku koncertā uzstājās duets “Anete Porga music” un mūziķis Lauris Valters. Pasākumā viesojās Rūķis Lina Vīne. Arī mūsu skolas skolēni piedalījās koncertā, izpildot dziesmas ,,Uzsniga sniedziņš balts’’ un ,,Neprātīgs vēlējums’’.Visi mazie mākslinieki – radošo darbu autori saņēma atzinības rakstus un dāvaniņas. Noslēgumā bērnus sagaidīja svētku cienasts.