Ziemassvētku laiks Gaismas skolā

21. decembrī  skolas svētku eglītes pasākums – izrāde „Zelta atslēdziņa”, kurā katra klase izspēlēja savu pasaku, iejūtoties pasaku tēlos. Pasaku pasaule māca bērniem daudz labu lietu, un, ja tu pasakai ticēsi, pasaka tev durvis uz labu pasauli atvērs, sirdij melnumus nomazgās,  pašas laimes atslēdziņu rokās iedos. Durvis uz Ziemassvētku brīnumu atslēgs. Skolēni atraktīvi atklāja pasaku gudrības no pasakām „Eža kažociņš”, „Mājas pele un lauku pele”, „Kā balodis ligzdu taisīja”, „Zelta zivtiņa”, „Garā pupa” un „Lāčausis”

Liels paldies arī uzņēmumam EIROPLAST, kas katru gadu iepriecina skolēnus ar svētku dāvanām.

12. decembrī skolā ciemiņi no Bērnu bāreņu fonda. „Šī diena bija viena no laimīgākajām manā dzīvē!”, „Man patika lidot uz zirga!” – tādus vārdus varēja dzirdēt Gaismas internātpamatskolas klasēs un gaiteņos 12. decembrī pēc brīnišķīga pasākuma, kuru skolēniem sarūpēja LBBF vadītājs Kaspars Markševics ar savām palīdzēm Lāsmu Vasiļjevu un Ināru Blauu. Kaut arī diena neliecināja par sniega tuvošanos un Ziemassvētku gaidīšanas laiku, Gaismas internātpamatskolā virmoja svētku noskaņojums. Skolēni baudīja siltu zupu, kuru uz atklātas uguns pagatavoja viens no Latvijā populārākajiem šefpavāriem Artis Upners un ģimenes restorāna Hercogs Mārupe īpašnieks Andris Rūmītis. Vislielākais pārsteigums un iepriecinājums bija iespēja katram bērnam izjāt ar zirgiem no zirgu fanu kluba „Īriss”.  Mīļš paldies no visa Gaismas internātpamatskolas kolektīva par Ziemassvētku sajūtas radīšanu!

15. decembrī pie mums ciemos pamatskolas „Rīdze” skolēni ar tradicionālo ķekatu gājienu, rotaļām, dejām un dziesmām.

6. un 7.decembrī mēs devāmies ciemos uz Latvijas Dabas muzeju, kur iepazināmies ar zemūdens pasaules iemītnieku dzīvi ziemā. Sirsnīgs paldies muzeja darbiniekiem par sniegtajām zināšanās un gardo cienastu!

12. decembrī Speciālās Olimpiādes čempione Sintija Bērziņa kopā ar sporta skolotāju Svetlanu Kaļistratovu piedalījās labāko Speciālās Olimpiādes sportistu un viņu pedagogu pieņemšanā pie Latvijas valsts prezidenta.