XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku projekts “Roku rokā dziesmu lokā”

2019. gada 6. novembrī Gaismas pamatskolā pulcējās pedagogi no Latvijas speciālās izglītības iestādēm un organizācijām bērniem un jauniešiem ar speciālām vajadzībām, lai apgūtu koprepertuāru  XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku projektam “Roku rokā dziesmu lokā.”  Semināra dalībniekus uzrunāja skolas direktore VitaFelsberga un projekta režisore Iveta Zelča.
Mūsu skolēni prezentēja projekta koncerta fināla dziesmu “Kas esmu Tev, Latvija” un nodziedāja arī dažas dziesmas no skolas kora repertuāra. Dziesmu autore – mūsu skolas mūzikas skolotāja un projekta mūzikas kolektīvu vadītāja Elga Blūzmane.
Pedagogi – deju kolektīvu vadītāji apguva projekta koncerta koprepertuāra dejas “Es stāvēju agru rītu” un “No četriem novadiem”, kurām horeogrāfijas veidojusi projekta deju kolektīvu vadītāja Regīna Grebežniece.
Projektā iesaistīto ritma grupu vadītāji iepazinās ar ritma priekšnesumu Ievas Altrofas vadībā.
Novēlam visiem, kas sākuši ceļu uz šīs vasaras lielo notikumu – skolēnu dziesmu un deju svētkiem – veiksmīgu, radošu darbu!
Regīna Grebežniece