Vizuālās mākslas konkursa ,,Mocīša darbnīca – 18’’ laureātu apbalvošana

18. aprīlī mūsu skolas skolēni Roberts Sniedze un Rodrigo Kampe devās uz Bērnu un jauniešu centru ,,IK Auseklis’’, lai piedalītos vizuālās un plastiskās mākslas konkursa ,,Mocīša darbnīca – 18’’ apbalvošanas pasākumā.
Konkursā tiek izstādīti skolēnu radošie darbi, kas veidoti grafikas tehnikā, kā arī trīsdimensionāli darbi. Šī gada tēma bija motocikla izmantošanas iespējas dažādās profesijās. Visbiežāk tika attēloti policisti, pārtikas izvadātāji, pastnieki, ugunsdzēsēji.
Bērni apskatīja radošo darbu izstādi, noklausījās koncertu, iepazinās ar informāciju par konkursa vēsturi, dalībnieku un iesniegto darbu skaitu, piedalījās viktorīnā. Skolēni saņēma diplomus, grāmatas par motosportu un saldās balvas.
Vēl diplomus šajā konkursā ieguva Anna Marija Bataraga, Miks Timermanis un Uldis Skudrītis.