Vieglatlētikas sacensības Palsmanē

Sports

21.-22. maijā Gaismas internātpamatskolas skolēni devās uz gadskārtējām speciālo skolu vieglatlētikas sacensībām Palsmanē. Mūsu skolu pārstāvēja 12 skolēni – 5 meitenes un 7 zēni. Pirmajā dienā mūs itin nemaz nežēloja lietus un vēsais laiks. Par spīti peļķēm stadionā un vējam, kas sitās sejā, meiteņu komanda izcīnīja 3. vietu 4×60 m stafetē. Sešas zelta medaļas izcīnīja divi C līmeņa skolēni – Aļona Rižikova un Kristaps Nikolajevs.
Nākamā diena atnesa sauli, siltumu un ļoti labus rezultātus visiem pārējiem dalībniekiem. Izcīnījām divas zelta medaļas – Līga Liepiņa tāllēkšanā un Vladimirs Mezencevs bumbiņas mešanā. Kopumā otrā diena mums atnesa 12 medaļas – 2 zelta, 5 sudraba un 5 bronzas.

Ar kopsummā izcīnītām 18 medaļām un kausu stafetē Gaismas internātpamatskola pēc ilgāka laika posma izcīnīja vicečempiones titulu Latvijas Speciālās Olimpiādes vieglatlētikas sacensībās. Aiva Bērziņa ir iekļauta Latvijas Speciālās Olimpiādes izlasē startam Pasaules Speciālajā Olimpiādē, kas norisināsies šī gada jūlijā – augustā ASV Losandželosā. Skolēnus sacensībām sagatavoja skolotāja Jolanta Liepiņa.