Valsts svētku koncerts

16.11. Gaismas pamatskolā izskanēja Latvijas dzimšanas dienai veltīts koncerts. Koncerta moto šogad bija ,,Ik rītu Latvija kā cielaviņa pretī skrien’’. Un koncerta gaitā cielaviņa paviesojās katrā no Latvijas četriem novadiem, pieminēja kritušos karavīrus, izteica novēlējumus Latvijai dzimšanas dienā.

Koncerta sākumā uzrunu teica skolas direktore Vita Felsberga, uzsverot, cik svarīgi ir katram sirdī mīlēt savu dzimto zemi.

Koncertā skolas skolēni un skolotāji izdziedāja un izdejoja skaistākās dziesmas, dejas un rotaļas. Pirmā uzstāšanās bija pirmo klašu skolēniem, kas kopā ar skolotāju Gitu dejoja ,,Es mācēju danci vest’’.

Svētku programmā tika akcentēts katra novada skaistums un unikalitāte, izskanēja dialogi latgaliešu un ventiņu dialektā.

Katrs novads ir Latvijas bagātība, un kopā tie veido mūsu zemi tik krāšņu un daudzveidīgu, kāda tā ir.