Uzsākot jauno mācību gadu

10. oktobris. Atgriezāmies mājās ar pelnīto 2. vietu Republikā!!! Gaismas skolas futbola komandai 2. vieta. Skolas futbola komandas izlasē Mareks Silkāns, Roberts Undzēns, Jānis Laizāns, Jānis Grīnvalds, Artis Jansons un Deivids Kozlovskis. Komandas trenere Svetlana Kaļistratova.

 

7.-8. septembrī Valmierā notika starptautiskas sporta spēles bērniem un jauniešiem ar speciālām vajadzībām “Mēs varam”, kas pulcēja gandrīz 190 dalībnieku no Latvijas un Igaunijas, kā arī brīvprātīgos palīgus no Norvēģijas. Šādas sporta spēles Valmierā  notika jau divpadsmito reizi.

Sporta spēļu mērķis ir popularizēt sportisku un aktīvu dzīvesveidu bērnu un jauniešu ar speciālām vajadzībām vidū, attīstīt sporta svētku tradīciju piekopšanu un palīdzēt integrēt viņus sabiedrībā, veicinot bērnu un jauniešu komunikācijas prasmes. Tāpat sacensības tiek organizētas, lai rastu iespēju bērniem un jauniešiem ar speciālām vajadzībām satikties ārpus ierastās vides, pārbaudot sportiskās prasmes un fizisko sagatavotību.

Divas dienas bērni un jaunieši sacentīsies tādās disciplīnās kā “Boccia” spēle, tāllēkšana, skriešana, bumbiņas mešana tālumā, smilšu maisiņu mešana mērķī, futbola sitieni pa vārtiem, basketbola metieni un veiklības stafete ar uzdevumiem.

2. septembris – jaunā mācību gada 1.diena!