Uzsākam jauno skolas gadu!

Ar pirmajiem rudens otas triepieniem kļavu lapotnēs, ar priecīgām bērnu čalām, košiem asteru pušķiem un gladiolu šķēpiem mazo pirmklasnieku rokās Gaismas pamatskolā atnācis jaunais mācību gads.

1.septembri  skolas zvans kā parasti ieskandināja pie karoga, kopīgi tika nodziedāta skolas himna, un uzrunu teica skolas direktore un pašvaldības pārstāvji.  Svinīgo noskaņojumu  un prieku par atkalsatikšanos neiztraucēja arī lietus, un Zinību dienas pasākums turpinājās skolas zālē, kur draiskulīgu priekšnesumu, iejūtoties skolēnu lomā,  sniedza skolotāji.

Pēc tam no tālām zemēm ar kuģi pie skolēniem bija ieradies īsts pirāts, kas prata uzburt dažādus priekšmetus no krāsainiem baloniem, veidot tetovējumus un kuram līdzi bija dārgumu lāde ar zelta naudu. Katram tika zeltīta un salda laimes monēta kā nākamā mācību gada spēka un veiksmes simbols.