Tikšanās ar ugunsdzēsējiem

Mācību gada noslēgumā 27.maija rītā Gaismas pamatskolas 4./5. un 2./3.klašu skolēnus pie skolas sagaidīja patīkams pārsteigums – Krimuldas Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības pārstāvji bija ieradušies sveikt Ropažu novada skolu skolēnu konkursa “ Uguns un Tu “ uzvarētājus. 4./5.klašu skolēni skolotājas Marinas Riekstiņas vadībā bija izveidojuši kolāžu “ Ar uguni nejoko! “, par ko saņēma atzinības rakstu un gardu kliņģeri.
Skolēniem bija lieliska iespēja izzināt un izpētīt, kas slēpjas ugunsdzēsēju mašīnā. Izrādās, ka kabatas ir ne tikai biksēm, bet arī ugunsdzēsēju mašīnai, kur kārtīgi novietota visa ugunsgrēku dzēšanai nepieciešamā tehnika.
Par to, ka ugunsdzēsējam jābūt ne tikai gudram un drosmīgam, bet arī fiziski ļoti stipram, pārliecinājāmies, pamēģinot laistīt ūdeni ar smago ūdens šļūteni.
Pasākumā ar lepnumu par savas skolas skolēnu veikumu piedalījās arī skolas direktore Vita Felsberga.
Pasākuma noslēgumā visi baudījām ciemiņu atvesto gardo balvu – kliņģeri. Mūsu draugi – ugunsdzēsēji vēlreiz akcentēja, cik svarīgi ir būt uzmanīgam ar uguni un atgādināja, kā pareizi izsaukt palīdzību, ja noticis nelaimes gadījums.
Paldies konkursa rīkotājiem – Jānim Rubīnam un viņa komandai par ieguldījumu skolēnu izglītošanā un pilsoniskās attieksmes veidošanā, rosinot skolēnus būt atbildīgiem.
Novēlam KBUB darbiniekiem izturību un radošus projektus nākotnē.
Skolotāja Terēza Slūka un atbalsta komanda