Starptautiskā bērnu mākslas izstāde “Lidice 2021”

Starptautiskās bērnu mākslas izstādes “Lidice 2021” Čehijas kārtas laureāti Gaismas pamatskolas audzēkņi

Pavasarī katrā Latvijas pilsētu un novadu skolā un bērnu jaunrades centrā audzēkņi veidoja vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbus lai piedalītos Starptautiskajā bērnu mākslas izstādē konkursā Čehijas pilsētā Lidice.Izstādes tēma bija “’Roboti un mākslīgais intelekts “’. Latvijas žūrija uz Lidici nolēma sūtīt 440 labākos bērnu mākslas darbiņus. Kopumā Lidicē tika saņemti 11213 darbi no 72  pasaules valstīm, 2492 darbi no Čehijas republikas, 478 no Slovākijas, 8243 darbi no citām valstīm pasaulē.

Godalgoti  953 darbi.156 darbi apbalvoti ar medaļām “Lidices roze” un 793 darbi ar diplomiem.

Latvijas audzēkņi saņēma 8 medaļas un 38 diplomus.No tiem 17 diplomi tika piešķirti vizuāli plastiskās mākslas darbiem.

Trīs diplomus par vizuāli plastiskās mākslas darbiem saņēma Gaismas pamatskolas skolotājas Ārijas Vītoliņas audzēkņi Kristers Grustāns Šveicers, Evita Neilande, Nikola Neilande.

Apsveicam un priecājamies par Gaismas pamatskolas audzēkņu panākumiem!

Ārija Vītoliņa – Gaismas pamatskolas mājturības un tehnoloģiju skolotāja un Tautas lietišķās mākslas studijas “Ulbroka” vadītāja.

Starptautiskā bērnu mākslas izstāde “Lidice 2021”