SMU Ziemassvētku gadatirgus

Sestdien, 10. decembrī TC Domina Shopping notika Vislatvijas skolēnu mācību uzņēmumu (SMU)  Ziemassvētku gadatirgus. Tajā varēja iegādāties Latvijas skolēnu radītas oriģinālas un iedvesmojošas Ziemassvētku dāvanas. Šogad Ziemassvētku gadatirgū  piedalījās vairāk nekā 160 skolēnu mācību uzņēmumu no Latvijas skolām.

Arī mūsu skolas skolēnu mācību uzņēmums “Dzītars” piedalījās Vislatvijas SMU  Ziemassvētku gadatirgū.
Pamatskolu grupā uzvarēja SMU “Dzītars” no Gaismas internātpamatskolas ar saražotajām radošām dāvanām, iegūstot nomināciju – “Sociāli atbildīgākais uzņēmējs”. Priecājamies par mūsu skolēnu sasniegumiem!

2016. gada 18. decembrī  SMU “Dzītars” piedalīsies reģionalajā gadatirgū Iecavā. Vēlam veiksmi un labu izdošanos!

Vēl vairāk Ziemassvētku gadatirgus fotogrāfijas pieejamas Junior Achievement Flickr kontā.