Skolotāju dienas rīts ,,Visa dzīve man viens ceļojums’’

10. oktobrī garajā starpbrīdī skolotāji un skolēni pulcējās skolas zālē uz skolotāju dienas rītu. Pasākuma caurviju motīvs bija ,,ceļojums’’.

Pedagogiem un skolas darbiniekiem  bija laiks nedaudz atpūsties, pasapņot un piedalīties superbingo izlozē, lai varētu laimēt dažādas balvas – atpūtu Maldīvu salās, dalību makšķerēšanas sacensībās, došanos uz meditācijas nometni ,,Šeit un tagad’’, biļeti uz rokkoncertu vai pūtēju orķestra ,,Auseklītis’’ koncertu, Zooloģiskā dārza kukaiņu mājas apmeklējumu. Bija iespēja piedalīties fotosesijā un pozēt īstam gleznotājam, kā arī piedalīties līnijdejās ar skolotāju Aldi.

Rīts pagāja jautri, krāsaini un aktīvi. Lai visiem skolotājiem pietiek spēka, radošas dzirksts un veselības, ikdienas pienākumus veicot!