Skolēnu mācību uzņēmumu Pavasara gadatirgus

rokdarbi

Šosestdien, 7. martā, biznesa izglītības biedrība Junior Achievement Latvija (JAL) kopā ar Swedbank rīkoja ikgadējo Vislatvijas Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) Pavasara gadatirgu modes un izklaides centrā Rīga Plaza.

Vislatvijas SMU Pavasara gadatirgū piedalījās 122 jauniešu veidoti uzņēmumi (77 vidusskolas un 45 pamatskolas) SMU no Latvijas skolām, kuri dienas garumā piedāvāja savus oriģinālos izstrādājumus.

Gadatirgus ietvaros notika jauno uzņēmumu izvērtēšana un apbalvošana 5 nominācijās – Sociāli atbildīgs uzņēmums, Inovatīva biznesa ideja, Labākais stends, Labākā pārdošanas komanda, Videi draudzīgs produkts. SMU izvērtēšanu veica pieredzējusi profesionāļu un akadēmisko spēku komanda, kurā pārstāvēta Swedbank, Rīga Plaza, Microsoft, Latvijas Valsts Meži, Lattelecom, Lursoft IT, LDDK, LTRK, Latvijas Kokrūpniecības federācija, Latvijas Universitāte, Biznesa augstskolas Turība, Banku augstskola, RTU Riga Business School, Pasākumu bode, zīmols LUDE, SIA Flora un JAL programmu absolventi.

Pavasara gadatirgū veiksmīgi piedalījās arī Gaismas skolas skolēnu mācību uzņēmums Gaisma, iegūstot nomināciju “Sociāli atbildīgākais SMU” pamatskolu grupā. Priecājamies un apsveicam Gaismas skolēnu mācību uzņēmuma dalībniekus un atbalstītājus!