Sagaidot Ziemassvētkus!

NOVEMBRIS

10.novembris – LĀČPLĒŠA dienu godinot, svecīšu aizdegšana laukumā pie valsts karoga.

13.novembris – programmas “Latvijas skolas soma” pasākums Olaines Novadpētniecības un mākslas muzejā par 1.pasaules kara cīņām, par kareivju ikdienas dzīvi ierakumos.

14.novembris – svinīgais pasākums “Mana krāsainā Latvija.” Literāri muzikāls uzvedums, balstoties uz I.Ziedoņa “Krāsainajām pasakām.”

20.-21.novembris – florbola sacensības skolā.

28.novembris. Gaismas skolas jaunieši kopā ar savu sporta skolotāju Svetlanu Kaļistratovu izcīnija 2.vietu Republikā florbolā. Tukuma novada Irlavas sporta namā notika kārtējās LSO sacensības florbolā līdz 15 g. veciem sportistiem. Sacensībās piedalījās 11 komandas no Dzelzavas, Tukuma, Smiltenes, Padures, Spāres, Liepājas, Bērzupes, Rīgas, Pamūšu, Jūrmalas un Gaismas skolām.

Vispirms komandas salozēja divās apkšgrupās un tika izspēlētas divizionēšanas spēles, noskaidrojot komandu sadalījumu divīzijās. Pēc tam notika spēles divīzijās, ņemot līdzi savstarpējo spēļu rezultātus divizionēšanā

Florbola sacensības

 

 

 

 

 

26.novembris – programmas “Latvijas skolas soma” pasākums – izrādes “Brīnumu laiks” apmeklējums Nacionālajā bibliotekā.

 izrādes “Brīnumu laiks” apmeklējums

 

 

 

 

 

Novembris, decembris – pavāru palīgu un 9. klašu profesionālās ievirzes pasākums – kopīgā nodarbība “Sviestmaižu gatavošana”, “Piparkūku cepšana”. Tā arī kompetenču izglītības ietvaros novadītas mācību stundas, kā arī karjeras veidošanas pamatprasmju apguves nodarbības.

28.novembris – “Ābeces svētki” 1.-4.klašu skolēni dodas ciemos uz Burtiņu karaļvalsti.

 

DECEMBRIS

4.decembris – pasākums “Gaidot Ziemassvētkus”

5.decembris – dalība Speciālās Olimpiādes deju sacensībās Valgā, Igaunija.

5.decembris – fonda “Nāc līdzās” koncerta priekšnesumu mēģinājums Rīgas Kinostudijā.

“Nāc līdzās” koncerta priekšnesumu mēģinājums Rīgas Kinostudijā

 

 

 

 

 

 

6.decembris – skolēnu radošās aktivitātes piektdienā.

10.decembris – programmas “Latvijas skolas soma” pasākums – leļļu izrāde par Ķiplociņa piedzīvojumiem Burvju karaļvalstī.

Jautru piedzīvojumu muzikāls stāsts par Ķiplociņa dēkām pie Austrumu Burvjiem. Ķiplociņš vēlas uzburt labāku pasauli – bez naida un varmācības. Draugs Kamielēns Ķiplociņu aizved pie visiem Burvjiem pēc kārtas, taču arī viņu zemē nav „kārtības”.

Ir aizmirsti galvenie buramvārdi – lūdzu, paldies.

Ķiplociņš visādu pārpratumu un piedzīvojumu rezultātā tos uzzina un kopā ar skatītājiem mācās šos burvju vardiņus  pielietot.

Izrādē skartās tēmas –

– kāpēc jāglābj pasaule…

– arī burvjiem ir trūkumi…

– kuri ir galvenie burvju vārdiņi, kad tie jālieto.

Pavisam izrādē darbojas 9 roku lelles:

Lomās – Ķiplociņš, Kamielēns, Īstais Burvis, Burvis – Solītājs, Viltīgā Čūska-Čūskiņa, Raganiņa – Burve, Gudrā Galva, Sliktais Dinozaurs, Vardīte.

Visas balsis tekstos un dziesmās – dzīvajā skanējumā izpilda  Rikko. Instrumentālie pavadījumi – ierakstīti skaņu ierakstu studijā „Smaidas”.

Bērniem ļoti patika izrāde. Viņi aktīvi līdzdarbojās Ķiplociņa piedzīvojumu gaitās, iesaistoties notikumos – dziedāja līdzi, izpildīja dažādas kusības un vingrojumus, attēlojot Čūsku, Vardīti, Kamieli. Pēc izrādes varējām apskatīt leļļu tēlus un samīļot tos.

Īpašs prieks par izrādi bija tiem skolēniem, kas sava veselības stāvokļa dēļ nevar apmeklēt tos pasākumus, kas notiek ārpus skolas. Izrāde skolas telpās deva iespēju visiem skolēniem iekļauties programmā „Latvijas skolas soma.”

10.decembris – skolas koris piedalās labdarības koncertā Mežciema pansionātā.

5.- 11.decembris – skolēni apmeklēja Ziemas svētku pasākumu  Latvijas Dabas muzejā.

12.decembris – piedalīšanās izstādē PASAULE AP MANI.

Gaismas skolā ciemiņi no pamatskolas Rīdze. Paldies viņiem par priecīgajiem mirkļiem!

Piparkūku rotāšana.