Sagaidot Ziemassvētkus!

Gaismas skolas skolēnu veidotās apsveikuma kartītes iepriecinās mūsu draugus un atbalstītājus. Paldies par radošumu un rūpīgo darbu!

Apsveikuma kartītes svētkos

Gaismas skolas skolēnu sagatavoties Zmiemassvētku sveicieni – skaties šeit!

 

13.decembrī jaudīgi izskanēja Nāc līdzās Ziemassvētkos! 15.jubilejas koncerts. Tajā piedalījās arī Gaismas skolas audzēkņi. Ja neizdevās to baudīt klātienē, nebēdā, to varēsi noskatīties LTV1 26.decembrī plkst. 18.30  un noklausīties Latvijas Radio 1 26.decembrī plkst. 15.05. Koncerta gaisotne bija sirdi aizkustinoša.  Aicinām arī jūs baudīt to un atbalstīt Fonda Nāc līdzās! aktivitātes jauniešu un bērnu talantu atbalastam!

Koncerta “Nāc līdzās Ziemassvētkos!” mērķis ir ne tikai radīt neaizmirstamu izpildījumu uz skatuves, dodot iespēju jauniešiem ar īpašām vajadzībām attīstīt un paust savus talantus, bet vienlaikus iepazīstināt sabiedrību ar citādo, aicinot to ieraudzīt, saprast un pieņemt kā līdzvērtīgu šīs pasaules un sabiedrības daļu.

Ar fonda “Nāc līdzās!” talantīgajiem jauniešiem koncertā uzstājās LNO solistes Ilona BageleMarlēna Keine, dziedātāji Juris VizbulisDainis SkutelisEvita ZālīteIvo FominsGoran GoraLauris ReiniksAija AndrejevaMārcis Maņjakovs, Atis ZviedrisRūta DūdumaKatrīna Gupalo, perkusionists Ernests Mediņš, pianists Raimonds Petrauskis, ģitārists Miks Akots, vokālā grupa Framest un grupa The Sound Poets, GG choir trio. Koncerta muzikālie vadītāji: Rihards ZaļupeJānis Ķirsis un Gunārs Kalniņš. Mūzikas aranžējumus koncertam radīja arī populārais mūziķis Aigars Grāvers, kurš gan pats koncertā nevarēja piedalīties.  Koncerta režisore pirmo reizi bija Marija Bērziņa.

Plašāka informācija – lasi šeit!