Sagaidot Latvijas dzimšanas dienu!

8. novembrī Gaismas internātpamatskolā notika pasākums “Lāčplēša spēks”, kas veltīts Lāčplēšana dienai. Skolēniem bija iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs – riepas velšanā, šķēršļu pārvarēšanā un virves vilkšanā. Bērni bija ļoti aktīvi. Paldies sporta skolotājai!

13. novembrī 6.  un 6.a klase, 9.p2 kurss devās ekskursijā uz Rīgu. Mēs aizgājām un nolikām ziedus un svecīte pie Brīvības pieminekļa. Kā arī apmeklējām Latvijas Nacionālo vēstures muzeju.

 

13. novembrī skolā bija Latvijas simtgadei veltīts pasākums “Nakts skrējiens”. Skolotāja Svetlana bija sagatavojusi interesantu skrējienu, lai atrastu Latvju rakstu zīmes.  Paldies skolotājai Svetlanai!

 

20. novembrī Gaismas internātpamatskolas aktīvākajiem sportistiem tika sarīkots kino vakars. Skolēni skatījās filmu “Sapņu komanda”, jo novembris ir Eiropas basketbola mēnesis. Paldies sporta skolotājai!