Reģionālais gadatirgus Aizkrauklē

Aizkraukles novada pašvaldība jau ceturto gadu pēc kārtas rīko “Pārnovadu uzņēmēju dienu”, kas ir gada lielākā izstāde – gadatirgus. Tās ietvaros pirmo reizi notika reģionālais Skolēnu mācību uzņēmumu tirdziņš. Tajā piedalījās arī mūsu skolas skolēnu mācību uzņēmums “Gaisma”. Uzņēmēju dienas ietvaros notika semināri, konkursi, pašu uzņēmumu izstāde- gadatirgus, koncerts un citas aktivitātes, piemēram, ekskursija uz Pļaviņu HES.

SMU vērtēja kompetenti žūrijas locekļi, tajā skaitā uzņēmēji, pašvaldības pārstāvis, Swedbankas Aizkraukles filiāles pārstāvis un citas ekonomikas un uzņēmējdarbības jomā pazīstamas un sevi pierādījušas personības.

Esam ieguvuši nomināciju:
Aļona Rižikova, Kristaps Vasiļjevs – “Kvalitatīvs produkts” reģionālajā Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgū Aizkrauklē 2015. gada 28. martā. Pateicība SMU “Gaisma” no Aizkraukles novada pašvaldības par piedalīšanos Pārnovadu uzņēmēju dienā 2015 Aizkrauklē.

Priecājamies un esam lepni!