Pēdējais zvans 3. kursa izglītojamajiem

2023. gada 20. februārī profesionālās pamatizglītības programmas Ēdināšanas pakalpojumi ar kvalifikāciju – virtuves darbinieks trešā kursa absolventi pulcējās skolas zālē uz pēdējā zvana pasākumu.
Absolventi devās improvizētā ceļojumā ar lidmašīnas reisu ‘’Gaismas pamatskola – Lielā dzīve’’. Šis bija saviļņojošs brīdis, lai atcerētos skolas gadus Gaismas skolā. Skolas direktore V. Felsberga un klases skolotāja V. Lipska absolventiem vēlēja veiksmi kvalifikācijas prakses laikā.
Pēdējais zvans izskanējis, bet priekšā vēl kvalifikācijas prakses trīs mēneši. Trešā kursa izglītojamie jau pirmdien, 26. februārī dosies uz savām prakses vietām, kur teorētiskās zināšanas nostiprinās strādājot praktiski. Praktisko pieredzi izglītojamie gūs dažādos ēdināšanas uzņēmumos – pirmsskolas iestādēs, kafejnīcās, restorānā.
Lai veicas prakses laikā un uz tikšanos jūnijā, kad profesionālās pamatizglītības programmas absolventi kārtos centralizēto kvalifikācijas eksāmenu.