Pavasara aktivitātes Gaismas pamatskolā

Lai arī šajā mācību gadā sanitāri epidemioloģiskā situācija liedz rīkot pasākumus visiem skolēniem kopā, tomēr radošās aktivitātes notiek gan klasēs, gan internāta grupās. Top jauni darbi aušanas darbnīcā un skolas telpās izstādīti skolēnu zīmējumi. Visas klases aktīvi iesaistās skolas vizuālā noformējuma izveidē. 24.martā notika Teātra dienu pasākums “Teātra dzīves aizkulises.” Pasākuma dalībnieki iepazinās ar dažādām profesijām, kas ir iesaistītas teātra izrādes tapšanā. Skolēni savas zināšanas parādīja, pareizi atbildot uz  viktorīnas jautājumiem. Un tad sekoja visinteresantākā pasākuma daļa – tika izspēlētas īstas teātra ainiņas, kurās vajadzēja izmantot gan nepieciešamos rekvizītus, gan pieskaņot mūziku un izgaismot aktierus. Bija iespēja arī nogrimmēties atbilstoši lomai. Mēs visi varējām pārliecināties, ka skolā ir daudz talantīgu, atraktīvu skolēnu, kuri var iejusties teātra izrādes aktieru lomās.

 

14.-28. februārī profesionālās pavāru palīgu programmas izglītojamie piedalījās virtuālajā starpskolu konkursā “Jautrais pavāriņš”. Tradicionāli pavāru palīgu profesionālo konkursu rīkoja Upesgrīvas pamatskola. Šogad konkursā piedalījās 14 komandas. Mūsu skolas komandai lielisks rezultāts – godpilnā trešā vieta! Konkursā tika vērtēta kūkas receptūra, gatavošanas process un dekorējums. Protams, žūrija nevarēja nogaršot kūku virtuāli, bet paši tās veidotāji gan – pie skaisti klāta galda, ko arī vērtēja žūrija.