2013. g. APRĪLIS

9.aprīlis - festivāla NĀC LĪDZĀS koncerts Jelgavas kultūras centrā

10. un 17.aprīlis - Garkalnes projekta radošās darbnīcas

17.aprīlis - iepazīšanās ar noliktavas darbinieka darba pienākumiem lielveikalā MAXSIMA

18.aprīlis - Dambretes turnīrs Rīgā Juglas sanatorijas internātskolā

18.aprīlis - skolā ar koncertu un dāvaniņām ciemojās vidējās paaudzes deju kolektīvs BALOŽI no Ķekavas novada Baložu pilsētas kultūras nama

2013. g. MARTS

Amatu mācības stundās paveiktais
Aušanas pulciņš

2013. g. FEBRUĀRIS

"Metenītis – bagāts vīrs, brauc no kalna dziedādams"

"Sirsniņu diena"Gaismas skolā

Gaismas internātpamatskolas skolniece Līga Liepiņa lieliski startējusi Latvijas speciālo skolu slēpošanas sacensībās 14.februārī Sveķos.
Līga iekļauta mūsu valsts speciālo skolu skolēnu izlases komandā un tagad gatavojas nākamajam startam Baltijas valstu Speciālajā Olimpiādē, kura no 5.marta līdz 7.martam notiks mūsu kaimiņzemē Igaunijā, Otepē.

Galda spēļu turnīrs

2013. g. JANVĀRIS

Latviešu valodas nedēļa I.Ziedoņa Krāsainās pasakas

2012. g. DECEMBRIS

Svētku gaidīšanas laiks Gaismas skolā

21.decembrī skolas eglītē visu klātesošo sirdis priecēja bērnu sagatavotie priekšnesumi. Pateicības vārdi no skolēnu vecākiem par darbu, ko ikdienā veic viss skolas personāls – tā ir vislielākā balva katram Gaismas skolas darbiniekam. Ar lielu sirsnību to pateica mūsu skolēnu Līgas un Kārļa Liepiņu māmiņa Ilona Grama. Viņa nodeva arī svētku sveicienu – gardās piparkūkas – no maiznīcas FLORA. Katru gadu Ziemsvētkos mūs apciemo arī skolas kaimiņi – firma POLIPLAST. Arī viņu sarūpētās dāvaniņas šogad iepriecināja mūsu skolēnus.
Svētki iemirdzējās, ieskatījās mūsu sirdīs caur sveces liesmiņu, caur egles košumu un mūzikas skaņu dzidrumu, un devās tālāk – arvien tuvāk Jaunajam gadam.

20.decembra vakarā skolēni, kuru centība mācībās un aktivitāte skolas pasākumos šajā mācību semestrī tika novērtēta visaugstāk, devās uz Rīgu uz koncertu "Lauris Reiniks Ziemassvētkos".

18.decembrī festivāla Nāc līdzās laureāti devās uz svētku eglīti pie Latvijas valsts prezidenta. Šī eglīte noteikti paliks bērnu atmiņā kā vienkārša, sirsnīga saruna ar mūsu valsts vissvarīgāko cilvēku. Kā apliecinājums tam katram tika uzdāvināta arī jauka dāvaniņa – Ziemsvētku mūzikas CD un brīnišķīgi garda piparkūka! Protams – arī fotogrāfija kopā ar prezidentu.

12.decembrī Ziemsvētku gaidīšanas laikā pie mums bija mīļi gaidīti ciemiņi - Rīgas Centra sākumskolas 5. un 6.klases priecēja Gaismas skolas bērnus ar uzvedumu par A.Čaku un Ziemsvētku dziesmām un dāvināja mazas dāvaniņas. 18.decembrī Ulbrokas Mūzikas un mākslas skolas rūķi uzstājās ar skaisto uzvedumu "Ziemassvētki rūķu bodē".

Šī gada pēdējā mācību ekskursija uz Latvijas Dabas muzeju deva zināšanas par Latvijas kokiem un to daudzveidīgo izmantošanu mūsu ikdienā. Paldies muzeja darbiniekiem, kuri katru gada nogali veido tik aizraujošas nodarbības bērniem.

Ulbrokas vidusskolas peldbaseinā noritēja sacensības peldēšanā, kurās ar labiem rezultātiem piedalījās arī Gaismas skolas skolēni.

Gada nogale Gaismas speciālajā internātpamatskolā bijusi ļoti darbīga. 11.decembrī skolēni piedalījās XVI Integratīvās mākslas festivāla "Nāc līdzās" laureātu koncertā Doma baznīcā. Šo jauku svētku noskaņu pilno koncertu varēsim redzēt arī Latvijas Televīzijā 26.decembrī.

2012. g. NOVEMBRIS

Dzimšanas dienas kūka Latvijai

Lāčplēša dienas un Latvijas valsts 94.dzimšanas dienas svinības skolā

Konkurss "Mana Latvija"

Mācību ekskursija uz "Džimbas skolu"

2012. g. OKTOBRIS

Sporta diena

2012. g. SEPTEMBRIS

Olimpiskās dienas atzīmēšana
Tautas bumbas turnīrs

Gaismas skolas audzēkņiem vienmēr ir bijuši labi rezultāti sporta sacensībās.
Skola ir Speciālās Olimpiādes kustības dalībniece un mūsu skolēni ir piedalījušies Speciālajās Olimpiādēs un mājup atgriezušies ar medaļām no Japānas, Ķīnas, Itālijas, Polijas, Grieķijas, Norvēģijas. Pirmais sportiskais pārbaudījums visiem skolas skolēniem ir rudens kross.
Labāko rezultātu ieguvēji dosies uz republikas speciālo skolu sacensībām rudens krosā Lielplatonē.
Šogad pirmo reizi skolā notiks arī sportiskās aktivitātes Olimpiskās dienas atzīmēšanā. Skolēni gatavo speciālu vingrojumu kompleksu, kuru izpildīs visi kopā. Pēc tam sekos komandu sacensības tautas bumbā. Zālāju pie skolas bērni šonedēļ izgreznos ar Olimpisko apļu formā veidotu ziedu paklāju.

ES projekta ietvaros kopā ar Garkalnes un Vangažu skolām mazāko klašu skolēni devās uz Tērvetes dabas parku, kur tika izstaigātas visas takas un taciņas, apmeklētas visas pasaku meža iemītnieku mājiņas, izgaršota Tērvetes meža raganas brīnumtēja un izmēģināts jautrais labirints rotaļu laukumā.

Latvijas dabas skaistumu rudenī skolēni izjuta mācību ekskursijā Siguldā.

11.septembris Piedalījāmies koncertā "Tu neesi viens" Rīgā Sv.Pētera baznīcā kopā ar Baldones mākslas skolas un Vecumnieku mūzikas un mākslas skolas apvienoto jauniešu simfonisko orķestri "Draugi", kura laikā tika vākti ziedojumi mūsu skolēnu braucienam uz Cirka skolu Berlīnē.
Koncerta apmeklētāji ziedojot šī brauciena atbalstam varēja izvēlēties mūsu skolēnu gatavotās nelielās dāvaniņas – atslēgu piekariņus vai grāmatzīmes.
Esam īpaši pateicīgi šī koncerta organizētājiem – biedrībai "Nepaliec viens" un Alfam Trepšam par doto iespēju mūsu skolas bērniem piedalīties šādā koncertā.

3. septembris. Jauno skolas gadu iesākot!


Gaismas internātpamatskolā jauno mācību gadu 3. septembrī uzsāka 87 skolēni.

Šī vasara daudziem bērniem pagāja aktīvi darbojoties vasaras nometnēs kopā ar Vangažu, Garkalnes un Stopiņu novada bērniem. Līdz ar vispārējo pamatizglītību 13 skolēni turpina apgūt pavāra palīga profesiju.

Ieaužot savus rakstus Stopiņa novada 125. dzimšanas dienai veltītajā jostā, Gaismas skolas skolēni apliecina, ka arī šogad turpinās apgūt zināšanas, būs radoši un aktīvi savā skolā, savā novadā un savā valstī.

© 2006