MAIJS

31. maijs. Mācību gada noslēguma pasākums.

28. maijs. Mācību ekskursija uz Bruknas muižu.

27. maijs. “Deju virpulis” skolā.

23. maijs. Programmas “Latvijas skolas soma” mācību ekskursija uz Tērvetes Dabas parku.

23. maijs. Gada gaidītākās sacensības – vieglatlētika. Iegūtas 9 godalgotas vietas.

16. maijs. Tiesībsargājošo iestāžu lāpu skrējiens Speciālās olimpiādes atbalstam.

Pirmo reizi speciālās skolas jaunieši izmēģina Latvijā jauno sporta spēli – futbolgolfu.

7. maijs. Integratīvās mākslas festivāla “Nāc līdzās” koncerts VEF Kultūras pilī Rīgā.

APRĪLIS

25.aprīlis. Futbola turnīrs Bērzupes speciālajā internātpamatskolā.

23.aprīlis. Talkas diena.

17. aprīlis. Salaspils kultūras nama vokālo ansambļu koncerts.

12. aprīlis. Vizuāli plastiskās mākslas konkurss “KRĀSAINĀS DOMAS 2019”

11. aprīlis. “Tīra vide, sakopta sēta” – informatīvi izglītojošs pasākums.

10. aprīlis. Projekta “Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Stopiņu novadā” informatīvs pasākums.

MARTS

19.marts. “Nāc līdzās!” Vidzemes reģionālais atlases  koncerts Siguldā.

5.marts. Gaismas internātpamatskolā norisinājās skolas novusa turnīrs, kuru organizēja sporta skolotājs Jānis. Skolēni aktīvi iesaistījās spēlēs.

FEBRUĀRIS

28.februāris. LSO sacensības slēpošanā Pļaviņu slēpošanas un biatlona trasē „Jankas – Jaujas”.

13.februāris. Valentīndienas balle.

7.februāris. Skrējiens ar sniega kurpēm.

JANVĀRIS

31.janvārī. Barikāžu piemiņas ugunskurs.

30.janvārī. Jaungada balle.

21.janvārī skolas boccia komanda piedalījās Starptautiskajās Boccia sacensībās Rīgas 5.internātpamatskolā. URĀ! Mūsu skolas komanda uzvarēja – 1.vieta!

17.janvāris. Tautasdziesmu pēcpusdienā skolēni caur tautasdziesmām un no savas personīgās pieredzes un zināšanām izveidoja “laimīga un veiksmīga cilvēka tēlu.”

DECEMBRIS

21. decembris. Ziemassvētku pasākums “Ziemassvētki sabraukuši…”

19. decembris. Internāta Ziemassvētki senās tradīcijās.

18. decembris. “Rusted Weel” akustiskais koncerts.

13. decembris. Pamatskolas “Rīdze” skolēnu sveiciens Ziemassvētkos.

12. decembris.Gaismas skolas skolēni apmeklēja NVO telpās izkārtoto izstādi, kurā bija arī viņu darbiņi. Bērni noskatījās jauku koncertu un saņēma arī svētku dāvaniņas un diplomus.

NOVEMBRIS

27.-28. novembris. Gaismas skolā notika basketbola sacensības starp vecākajām klasēm. Kopā pedalījās 5 komandas: 6./8. klase, 7. klase, 9p1, 9p2, arī skolotāju komanda. Bija patīkami vērot ar kādu azartu skolēni iesaistās sacensību norisē. Arī fanu pulciņš bija aktīvs. “C” klasīšu skolēni piedalījās stafetēs ar basketbola elementiem. Visiem bija ļoti patīkami un jautri. Skolēni atraktīvi pildīja uzdevumus.

Basketbola sacensību dalībnieku apbalvošana. 1. vietu ieguva 7. klase, 2. vietu ieguva skolotāju komanda, 3. vietu – 9p1, 4. vietu – 6./8. klase, 5. vietu – 9.p2 klase. Paldies sporta skolotājai Svetlanai!

20. novembris. Kino vakars Eiropas basketbola mēneša ietvaros skolas aktīvākajiem sportistiem.

16. novembris. Latvijas simtgades koncerts.

13. novembris. Latvijas simtgadei veltīts pasākums “Nakts skrējiens”.

13. novembris. 6., 6.a klases un 9.p2 kursa ekskursija uz Rīgu.

8. novembris. “Lāčplēša spēks”.

1. novembris. Lēdurgas folkloras kopas “Putni” koncerts “Latvija rudens skaņās”.

OKTOBRIS

31. oktobris. Halovīna vakars.

30.oktobris. Pikniks.

14. Lote ciemos pie Gaismas bērniemoktobris. Tikšanās ar Loti –  klausījāmies par Atbildīga saimnieka ābecīti, nodziedājām “Suņi zaķiem pēdas dzina”.

11. oktobris. Gaismas internātpamatskolas futbola komanda piedalījās futbola sacensībās. Tajās piedalījās 11 komandas. Gaismas skola ieguva 4. vietu! Skolas izlasē spēlēja Jānis Laizāns, Ralfs Obeļjanovs, Mareks Silkāns, Deivids Kozlovskis, Roberts Undzēns, Jānis Undzēns, Arts Jansons un vārtsargs Artūrs Kratovskis.

8.-9.oktobris. Erasmus+ projekta “We live in a digital world” aktivitātes Gaismas skolā.

SEPTEMBRIS

18. septembris. Putras diena.

12. septembris. Draudzības spēle futbolā.

8.-9. septembris. Starptautiskās sporta spēles “Mēs varam” Valmierā.

3. septembris. Zinību dienas pasākums un jautrā diskotēka ar Ēriku Balodi.