2016-2017

MAIJS

31. maijs – mūzikas diena. Izdziedājām mācību gada skaistākās mūzikas lappuses, atcerējāmies spilgtākās mēneša tēmu dziesmas. Dziedājām gan kopā, gan katrs solo. Ieskandinājām tuvojošos Līgo svētkus ar dziesmām un rotaļām. Bijām radoši apdziedāšanās dziesmu sacerētāji. Iesoļojām ar dziesmu vasarā!

30. maijs – sporta diena, viens no gada noslēguma pozitīvākajiem notikumiem – sporta diena! Atrakcijās piedalījās gan lielie, gan mazie, bet mērķis visiem bija viens – sagaidīt vasaras sākumu ar smaidu un patīkamām atmiņām par skolu!

29. maijs – mākslas diena, radošās darbnīcas brīvā dabā. Skolēniem bija iespēja ienirt krāsu pasaulē! Apzīmējām ietves ap skolu, darbojāmies ar krītiņiem! Skolēni apmeklēja seju apgleznošanas darbnīcu, kas sagādāja patiesu prieku un patīkamas izjūtas! Brīvā dabā gleznojām ar dažādām krāsām dažādās tehnikās! Visi varēja brīvi un nepiespiesti spēlēties ar krāsām, jaukt, izjust tās, krāsot, šļakstīt, triept un ziest, pēc sirds patikas!

26. maijs – mācību gada noslēguma pasākums. Atestātus par pamatizglītības iegūšanu saņēma 11 Gaismas internātpamatskolas absolventi.

24. maijā skolas zālē bērnus un pieaugušos priecēja atraktīva un muzikāla teātra izrāde “Paliec sveika, skola!”. Izrādē, atskatoties uz šī mācību gada svarīgākajiem notikumiem, kopā darbojās gan skolotāji, gan skolēni. Šī izrade bija kā jautrs piedzīvojums, no kura katrs atnesa saujiņu dzirkstoša prieka.

18. maijā ar uzvedumu “Zaķīšu pirtiņa” iepriecinājām bērnu sociālās aprūpes centra “Baldone” iemītniekus. Kā katru gadu, arī šogad devāmies uz VSAC Baldone ar koncertu, jo tās taču ir mājas daudziem mūsu skolas skolēniem.

 

APRĪLIS

20. aprīlis – Lielā talka 2017

MARTS

Integratīvais mākslas festivāls “Nāc līdzās Vidzemē!”

Gaismas skolas skolniece Latvijas Speciālā Olimpiādes delegācijas sportiste Sintija Bērziņa Austrijas Ziemas Olimpiādē startēja slēpošanas disciplīnā. Četru starta dienu laikā Sintija Bērziņa izcīnija divas zelta (individuālajās distancēs) un vienu sudraba medaļu (stafetē).

 

FEBRUĀRIS

“Robotu balle”

28. februāris – Vijolnieku ansamblis no Baldones BSAC

27. februāris – ciemos NBS orķestra klarnešu kvartets

22. februāris – Meteņdienas pasākums

22. februāris – ciemojas ķekatnieki no pamatskolas “Rīdze”

21. februāris – dalība boulinga turnīrā

16. februāris – atklātās peldēšanas sacensības

15. februāris – Valentīndienas pasākums

 

JANVĀRIS

18. janvāris – sniega diena

12. janvāris – Rīgas mūzikas internātvidusskolas koncerts

 

DECEMBRIS

16. decembris – Ziemassvētku pasākums, muzikāla izrāde “Kaķīša dzirnaviņas”

14. decembris – Gaismas vārda diena. Pie mums viesojas ciemiņi no Latvijas bērnu bāreņu fonda un uzņēmuma
GI GI Bloks.

10. decembris – mūsu skolas skolēnu mācību uzņēmuma “Dzītars” dalība Vislatvijas SMU Ziemassvētku gadatirgū. Apsveicam ar iegūto nomināciju “Sociāli atbildīgākais uzņēmējs”!

 

NOVEMBRIS

24. novembris – literāra pēcpusdienā”Dzeja un dziesmas sveču gaismā”

Latvijas dzimšanas dienas svinīgais pasākums skolas zālē.

Literāri muzikāla pēcpusdiena “Veltījums Latvijai”.

Mārtiņdienas jautrā ballīte – “Mēmais šovs”!

Mārtiņdienas jampadracis – ceļojums cauri dažādām “stacijām”.

 

OKTOBRIS

12. oktobris – meklējot pirātu apslēptos dārgumus

 

6. oktobris – skolotāju dienas pasākums

 

Olimpiādes dabaszinībās uzvarētāji4. oktobrī Palsmanes internātpamatskolā notika Latvijas Republikas speciālo izglītības iestāžu 5. – 9. klašu olimpiāde dabaszinībās. Olimpiādē piedalījās arī mūsu skolas skolēnu komanda – Jana Gaižute, Aiva Bērziņa, Sintija Bērziņa, Marks Zandbergs un Ģirts Kuncītis. Skolēni veica dažādus praktiskus uzdevumus brīvā dabā Palsmanes piedzīvojumu takā. Skolas komanda izcīnīja 1. vietu un ieguva ceļojošo kausu. Priecājamies par saviem skolēniem!

 

SEPTEMBRIS

Miķeļdienas ražas izstāde

 

23.septembris – Olimpiskā diena

 

Sporta spēles “Mēs varam 2016.” Valmierā

 

1. septembris – Zinību diena Gaismas skolā