“Nāc līdzās Vidzemē!”

19.martā Siguldas devonā pirmo reizi notika Vidzemes reģionālais atlases  koncerts “Nāc līdzās Vidzemē!”

Siguldas koncerts bija īpaši apmeklēts, jo bija sabraukuši dalībnieki gan no Madonas biedrības “Mēs saviem bērniem”, no Valmieras Gaujas krasta vidusskolas – deju grupa “Mazās bitītes”, Rīgas 5.internātpamatskolas Slāvu un Mežaparka filiālēm, Sveķu, Pamūšas un Gaismas speciālajām internātpamatskolām, Cēsu internātpamatskolas, Latvijas Neredzīgo biedrības, Rīgas dienas aprūpes centra “Cerību tilts”, Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienības „Imanta”, Rīgas 66.speciālās  skolas un vairāki individuālie dalībnieki. Un, protams, piedalījās arī paši siguldieši no biedrības “Cerību spārni”.  Kopā ap 180 uzstāties griboši bērni, jaunieši un pieaugušie ar īpašām vajadzībām! Ar viņiem kopā bija Siguldas deju grupa “A-Zarts” (vadītāja Guna Briža) un novada vokālā grupa “Zibsnis” (vadītājs Atis Priedītis). Liels paldies par viņu dāvanu – dziesmām dejām mūsu dalībniekiem!

Reģionālo koncertu vērtēja žūrijas komisija – Fonda Nāc līdzās! valdes priekšsēdētāja un festivāla “Nāc līdzās!” direktore Sarma Freiberga, mūziķe, vokālā pedagoģe un Siguldas mākslas skolas projektu vadītāja Elīna Gruzniņa un aktrise, režisore un pedagoģe Ārija Liepiņa Stūrniece.

Uz Rīgu dosies arī Stopiņu novada Gaismas internātpamatskola ar dziesmu „Ejot cauri rudziem”.

Vairāk lasi “Nāc līdzās!” mājaslapā.