“Nāc līdzās” 25 gadu jubilejas koncerts

Jau 27.septembrī VEF Kultūras pilī kopā pulcēsies bērni un jaunieši – reģionālo festivālu “Nāc līdzās! labāko priekšnesumu autori, lai piedalītos festivāla noslēguma koncertā. Dalībnieku skaits pandēmijas dēļ gan nav tik kupls kā tas bija citugad, par ko mums patiesi žēl, jo tomēr šis ir mūsu 25 gadu jubilejas koncerts. Taču dzīve reizēm ievieš savas korekcijas un mums jāseko tām.

Tomēr ir liels prieks, ka tie bērni un jaunieši, kuri būs klātienē kā koncerta dalībnieki, to ļoti gaida. Jo prieks būt uz lielās skatuves nav ne ar ko aizstājams.

Šogad arī īpaši skatītājus klātienē neaicinām, lai pašiem būtu drošāk. Toties centīsimies jauniešu uzstāšanos rādīt tiešraidē, lai mājās palikušie skolas biedri un draugi var dzīvot līdzi un priecāties par dalībnieku sniegumiem.

Dalībnieku sniegumu vērtēs ļoti kompetenta, bet draudzīga žūrijas komisija: režisore un aktrise Marija Bērziņa, komponists un mūziķis Rihards Zaļupe, diriģents Imants Točs, fonda valdes locekle Marta Bieriņa un festivāla direktore un “Fonda Nāc līdzās!” valdes priekšsēdētāja Sarma Freiberga.

Bet visu organizatorisko darbu kā allaž palīdzēs nodrošināt brīvprātīgo komanda.

Tiešsaiste 27.septembrī sāksies līdz ar koncerta sākumu 12.00 Fonda Nāc līdzās! Facebook lapā.

Uz tikšanos! 🙂

"Nāc līdzās" afiša