Gaismas vārda dienas viesi!

14. decembra rīts visus iepriecināja ar koši balto sniega segu, kas klusi, klusi bija sasnigusi pa nakti. Šī diena Gaismas internātpamatskolā bija īpaša. Sagaidījām ciemiņus no Latvijas bērnu bāreņu fonda. Viņiem līdzi šogad atbrauca arī uzņēmuma GI GI Bloks pārstāves ar brīnišķīgu dāvanu – saliekamajiem klučiem, no kuriem bērni varēs uzbūvēt dažādas celtnes. Bet vislielākais pārsteigums bija dziedātājs Andris Kivičs! Viņa priekšnesums bija tik enerģisks, sparīgs un aizraujošs! Visi dziedājām kopā gan Ziemsvētku dziesmas, gan ļoti iemīļoto dziesmiņu par alfabēta burtiem. Arī Gaismas skolas bērni parādīja dažus priekšnesumus no svētkiem gatavotās muzikālās izrādes „ Kaķīša dzirnaviņas.”

Liels paldies Latvijas bērnu Bāreņu fondam, personīgi tā vadītājam Kasparam Markševicam un viņa palīdzēm par sagādāto prieku, par to lielisko Ziemsvētku noskaņu, kas uzvirmoja skolas zālē un bērnu sirsniņās! Šī diena izvērtās par patiešām īpašu, jo tieši 14. decembris ir vārda diena Gaismai! Tā ir mūsu skolas nosaukuma vārda diena! Cik tā bija jauka, pateicoties Andrim Kivičam, Kasparam Markševicam, GI-GI Bloks pārstāvēm. Milzīgi liels PALDIES Jums! Lai izdodas Jūsu ieceres, lai veiksme ved uz priekšu un sirdīs ir prieks par padarīto! Mīļus visiem Ziemsvētkus un Laimīgu Jauno gadu!