Mūsu sportiskās aktivitātes februārī

Gaismas pamatskolas skolēni 2.februārī piedalījās LSO distanču slēpošanā. Slēpot bija grūti, bet nevienu mirkli bērni nepadevās, cīnījās līdz finišam. Skolēni guva pieredzi slēpošanā un jauki pavadīja laiku.

 

9.februārī Natālijas Draudziņas vidusskolā notika LSO rīkotās peldēšanas sacensības. Skolu pārstāvēja 6 skolēni. Sacensībās piedalījās vairākas Latvijas speciālās skolas. Tika iegūta 3.vieta un pateicības par piedalīšanos.

 

16.februārī Gaismas pamatskolas skolēni piedalījās LSO rīkotajās boče sacensībās. Kopumā piedalījās 10 komandas un Gaismas pamatskolas komanda ieguva 4.vietu. Skolēniem bija lieliska iespēja pilnveidot savas prasmes boče spēlē.

22.februārī Gaismas pamatskolas skolēni piedalījās draudzības florbola turnīrā, kas notika Rīgas 5. pamatskolā – attīstības centrā. Gaismas pamatskola ieguva 2. vietu grūtā un sīvā cīņā.