Konkurss “Jaunais pavāriņš”

Karjeras izglītības ietvaros Gaismas pamatskolas profesionālās pamatizglītības programmas Ēdināšanas pakalpojumi ar kvalifikāciju virtuves darbinieks, 1. kursa izglītojamie jau septīto gadu piedalījās Talsu novada Upesgrīvas pamatskolas rīkotajā konkursā ‘’Jaunais pavāriņš’’.

Konkursa mērķis – aktualizēt un nostiprināt iepriekš apgūtās iemaņas, prasmes un zināšanas  ēdiena gatavošanā, noformēšanā un pasniegšanā. Arī šogad  konkurss notika virtuālā vidē. Norises laiks 2023. gada februāris.

Konkursā savas prasmes rādīja  četri 1. kursa izglītojamie: Ričards Belovs, Niks Bulāns, Marta Rancāne, Diāna Kalniņa. Konkursa tēma saistīta ar Valentīna dienu ‘’Mīlestības salāti’’. Jaunieši gatavoja Valentīna dienas salātus, klāja un noformēja galdu Valentīna dienas svinībām. Darba process tika dokumentēts fotogrāfijās, veidojām prezentāciju (prezentācijā iekļauta salātu recepte un nosaukums). Konkursā piedalījās 17 izglītības iestādes. Gaismas pamatskolas 1. kursa izglītojamie ieguva 170,5 punktus no 190 iespējamiem. Visi konkursa dalībnieki saņēma pateicības diplomus par piedalīšanos.

Konkursa dalībniekus iedvesmoja, uzmundrināja, fotografēja profesionālās pamatizglītības skolotāja Vija Lipska. Kopīgi tika veidota prezentācija un iesniegta vērtēšanas komisijai.

Konkurss "Jaunais pavāriņš"