Koncerts pamatskolā “Rīdze”

Ar sirdssiltu un emocijām piesātinātu koncertu pamatskolā ,,Rīdze’’ šodien viesojās Gaismas pamatskolas skolēni.

Sadarbība starp abām skolām ilgst jau daudzus gadus.  ,,Rīdzes’’ skolēni ir viesojušies Gaismas pamatskolā  ar  dažādiem koncertiem un teātra izrādēm, piedalījušies radošo darbnīcu organizēšanā, pildījuši rūķu maisus Ziemassvētku laikā.

Šoreiz devēja lomā iejūtas Gaismas pamatskolas skolēni, sniedzot krāsainu koncertu, kurā skanēja gan dziesmas no iepriekšējā gadā iestudētā ,,Pīlēna Pēčuka’’,  gan zvanu orķestris, gan integratīvās mākslas festivāla  ,,Nāc līdzās!’’ laureātu Martas, Pētera un Ričarda dziesma.

Klausītājus īpaši aizkustināja Martas ģitārspēle, izpildot  gan populāras latviešu dziesmas, gan dziesmu ukraiņu valodā.

Pēc koncerta bērni apskatīja Brīvības pieminekli un devās ieturēt maltīti uz “McDonald’s” restorānu.