Koncerts pamatskolā ,,Rīdze’’

Nu jau par tradīciju kļuvuši sadraudzības koncerti ar pamatskolas ,,Rīdze’’ skolēniem. Abu skolu skolēnus vieno dziedāšanas prieks, tāpēc 4.oktobrī mūsu  skolēni devās uz pamatskolu ,,Rīdze’’, lai priecētu skolēnus ar koncertu, kurā skanēja Gaismas pamatskolas skolotājas Elgas Poles- Polītes dziesmas ar dzejnieka Ulda Poļa- Polīša vārdiem.

Izskanēja dziesmas par no izrādes ,,Vinnijs Pūks un viņa draugi’’, kā arī citas jaukas dziesmas par kukaiņiem, zvēriem, skolu un puķēm. Skolēni rādīja savas publiskās uzstāšanās prasmes – dziedāja, dejoja, iejutās dažādu tēlu lomās.

Ar savu ģitārspēli priecēja Marta Rancāne, izpildot H.Sīmaņa dziesmu ,,Ezers’’. Savukārt  ,,Rīdzes’’ skolēni bija sarūpējuši saldās balvas.

Vēlāk skolēni devās uz Dabas muzeju, kur iepazinās ar patstāvīgo ekspozīciju.