Izstādes “LIDICE 2021” laureāti Gaismas pamatskolas audzēkņi

2021. gada janvārī Čehijas Republikas vēstniecība sadarbībā ar Rīgas  izglītības, kultūras un sporta  departamentu un Valsts izglītības satura centru jau 49 reizi  organizēja starptautisko bērnu mākslas izstādi-konkursu “Robots un mākslīgais intelekts”.

Izstādē paiedalījās 896 bērni no visas Latvijas .Žūrija vērtēja darbus un 189  labākos darbus izvirzīja tālākam vērtējumam  konkursam “LIDICE 2021” Čehijas republikā.

Gaismas pamatskolas tekstilmākslas pulciņa “Atspolīte” skolotājas Ārijas Vītoliņas audzēkņu Evijas Neilandes, Evitas Neilandes un Kristera  Nameja Grustāna –Šveica pērļotās rokassprādzes “Čaklie nanorobotiņi” ieguva laureātu titulu un saņēma vērtīgas balvas. Darbiņi ceļos tālāk uz izstādi Čehijas republikā .Tur kopā ar visas pasaules bērnu darbiem piedalītos kopīgā izstādē konkursā, kuru vērtēs starptautiskā žūrija.

Apsveicu un novēlu veiksmi mūsu skolas audzēkņu darbiņam Čehijas republikas konkursā!

 

Ārija Vītoliņa

Tautas lietišķās mākslas studijas “Ulbroka”,  Gaismas pamatskolas mājturības un aušanas pulciņa “Atspolīte” skolotāja