Mākslinieciskā pašdarbība

IMG_2935

 

  • Dejas
  • Ritma grupa
  • Ansamblis
  • Teātra pulciņš

Skolēni startēja valsts vispārizglītojošo skolu lietišķās mākslas festivālā “Nāc un vizi varavīksne” un 1.-4. klašu grupā izcīnīja laureāta diplomu.

Republikas bērnu invalīdu mākslas darbu izstādē “Pasaule ap mani” mūsu skolēnu darbu atzina kā labāko un izmantoja par izstādes simbolu-logo.

Vidzemes novada vispārizglītojošo skolu deju kolektīvu konkursā ” Dejas brīnums” mūsu dejotāji ieguva diplomu un pateicību par visveiksmīgāko sniegumu 1.- 6. klašu grupā.IMG_6411

Horeogrāfisko miniatūru deju grupa skolā darbojas jau septīto gadu. Bērni bijuši festivāla “Nāc līdzās” laureāti, vairākkārt ieguvuši II pakāpi mūsdienu deju konkursā “Dejas brīnums”. Katrs deju grupas priekšnesums ir veidots kā vesels uzvedums. Visatraktīvākie bijuši “Velniņi”, “Mazās turku lellītes”, “Sveicieni no Īrijas” un “Simtkājis”. Arī tērpus katram deju priekšnesumam bērni gatavo paši kopā ar saviem skolotājiem.

Vokālie ansambļi uzstājas katrā skolas pasākumā. Bērni labprāt dzied gan tautasdziesmas, gan komponistu sacerētās dziesmas.

Skolas vijonieku ansamblis ir bijis trīskārtējs integratīvās mākslas festivāla “Nāc līdzās” laureāts un lielo šī festivāla noslēguma svētku eglīšu dalībnieks. Muzicēts kopā ar operdziedoni Sergeju Jēgeru un ierakstīts skaņdarbs arī festivāla “Nāc līdzās” diskā.

9.Starptautiskā bērnu un jauniešu mākslas izstādē “Iekāp Rīgas mākslā” IMG_8834Kongresu namā 2011. gada oktobrī piedalījās 8 mūsu skolas skolēni.

2012. gada maijā dalība festivāla “Nāc līdzās” noslēguma koncertā Rīgā Stradiņa universitātē, iegūts laureāta goda nosaukums.

 

 

 

 

 

IMG_7257