Integratīvās mākslas festivāls ,,Nāc līdzās!’’

Ceturtdien, 9. maijā, VEF Kultūras pilī norisinājās XXVIII Integratīvā mākslas festivāla,, Nāc līdzās!’’ Lielkoncerts.
Uz Lielkoncertu no 1. atlases kārtas, kas notika, iesūtot savu priekšnesumu video, žūrija Lielkoncertam izvirzīja 44 priekšnesumus no dažādiem Latvijas novadiem. Tajos piedalījās pāri par 300 dalībniekiem no skolām ar speciālajām mācību programmām, Valsts sociālās aprūpes centriem, īpašo bērnu vecāku biedrībām, dienas aprūpes centriem, kā arī individuālie dalībnieki.
Lielkoncertā tika pārstāvēti dažādi mākslas žanri – dziesma, deja, instrumentu spēle.
No mūsu skolas konkursā piedalījās soliste Marta Rancāne un ritma grupa. Marta šogad izpildīja Imanta Kalniņa dziesmu ar Vika vārdiem ,,Astoņkājis’’.
Gaismas pamatskolas skolēni jau trešo gadu pēc kārtas kļuva par konkursa Zelta laureātiem un arī šogad piedalīsies ikgadējā koncertā ,,Nāc līdzās Ziemassvētkos!’’gada nogalē.
2022. gadā Zelta laureātu ieguva ,,Gaismas trio’’ ar dziesmu ,,Es uzdāvināšu tev puķi’’, 2023.gadā laurus plūca vokālistu duets Marta@Ričards un skaņu toņu instrumentālisti ar dziesmu ,, Ar tevi vien’’.
Lielkoncerta dalībniekus ar savām dziesmām pēc konkursa programmas iepriecināja dziedātājs Juris Kaukulis.