Integratīvais mākslas festivāls “Nāc līdzās!”

9.maijā Gaismas pamatskolas skolēni Marta, Ričards, Madara, Greisa un Lolita piedalījās integratīvā  mākslas festivāla “Nāc līdzās” Lielkoncertā Vef kultūras pilī.

Kuplais dalībnieku skaits liecināja, ka, par spīti pandēmijai, muzicēšanas prieks nav zudis, grupas un individuālo priekšnesumu sniedzēji turpina darboties un priecēt savus skatītājus. Koncerta dalībnieku vidū bija gan dienas centru, gan skolu ar speciālām mācību programmām, gan sociālo aprūpes centru skolēni un iemītnieki.

Dalībnieku vecuma amplitūda bija ļoti plaša – paši mazākie vēl pirmsskolas vecumā, bet vecākie jau godājami seniori.

Mūsu skolas duets  izpildīja H.Sīmaņa dziesmu dziesmu “Ar tevi vien”. Marta ne tikai dziedāja, bet arī spēlēja ģitāru,  instrumentālais pavadījums bija skaņu toņi, un  mazajām meitenēm šī bija pirmā lielā koncertpieredze.

Šogad koncerta programmu bagātināja  ukuleļu ansamblis, kura dalībniece ir arī mūsu skolas skolniece Marta.

40 dalībnieku vidū Gaismas skola ieguva  Zelta laureāta titulu, kas nodrošina dalību koncertā  “Nāc līdzās Ziemassvētos” Latgales vēstniecības “Gors” koncertzālē  šī gada 8. decembrī.