Esam stipri kā Lāčausis!

Kā jau katru mēnesi, arī novembrī skolā notika sporta aktivitātes C grupas skolēniem  – “Es esmu lāčausis”. Atsaucoties uz skolas mēneša pasaku par Lāčausi, arī mēs pārbaudījām savu spēku, veiklību, uzmanību un drosmi. Mēs gājām pa laipu, kas pārbaudīja mūsu veiklību un drosmi, rāpojām un ķērām ūdens iemītniekus, pārlējām ūdeni ar dzīvnieciņiem lielākā traukā un daudzas citas, interesantas aktivitātes.

Lāčauša kross ar fotoorientēšanos tuvākajā apkārtnē. Uzdevums bija atrast septiņus mežā paslēptus punktus, kurus atrast varēja, sekojot īpaši izveidotai attēlu kartei. Katrā punktā veicot atbilstošos uzdevumus, varējam doties tālāk – meklējot Latvijas raksturīgākos dabas objektus un latvju zīmes.