Aprīļa jaunumi Gaismas skolā

10. aprīlis. Gaismas skolā notika projekta “Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Stopiņu novadā” informatīvs pasākums 2., 3., 4.kašu  skolēniem par sava ķermeņa pareizu pārvaldīšanu – par stāju, par pareizu sēdēšanu, par mugursomas nešanu u.tml. Projekta mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas pasākumiem visiem Stopiņu novada iedzīvotājiem.

11. aprīlis. “Tīra vide, sakopta sēta” – informatīvi izglītojošs pasākums.
12. aprīlis. Vizuāli plastiskās mākslas konkursā “KRĀSAINĀS DOMAS 2019”:
  • vizuālajā mākslā Katrīnai Rutko 2. vieta
  • vizuāli plastiskajā mākslā Ingum Lapiņam 3. vieta
17. aprīlis. Salaspils kultūras nama vokālo ansambļu koncerts.
23.aprīlis. Talkas diena.

25.aprīlī Bērzupes speciālajā internātpamatskolā  notika tradicionālais futbola turnīrs līdz 17 g. veciem sportistiem.

Šogad turnīrā piedalījās 10 speciālo skolu (Bērzupes, Rīgas 5, Gaismas, Pelču (divas komandas), Lažas, Pamūšu, Jūrmalas, Tukuma, Zālītes, Lielplatones) 11 komandas.

Pēc apakšgrupu spēlēm noskaidrojās pusfinālisti – Jūrmala, Lielplatone, Pelči un Gaisma. Pusfinālā Jūrmalas futbolisti uzvarēja Gaismas komandu, bet Pelču skolas 1. komanda – Lielplatones komandu. Finālā Jūrmala – Pelči 2:1. Kopvērtējumā Gaismas skola izcīnīja 4.vietu.

Gaismas skolu pārstāvēja – Artis, Roberts, Jānis, Adrians, Deivids, Mareks, Artūrs. Paldies sporta skolotājai Svetlanai un skolotājai Indrai.