4. oktobris – Skolotāju dienas rīts Gaismas pamatskolā

Otrdienu rītos parasti Gaismas pamatskolas zāli pieskandina dziesmas, jo notiek rīta sadziedāšanās skolotājas Elgas vadībā,  bet šoreiz rīts iesākās savādāk. Skolotāji tika aicināti atcerēties savus skolas gadus, iejusties 4.d klases skolēnu lomā un ieņemt vietas skolas solā.

Stundas šodien vadīja vecāko klašu skolēni – Diāna, Marta, Artis, Niks un Viesturs, un stundu sarakstā bija dziedāšana, klases stunda, vizuālā māksla, literatūra un sports.

Labos vārdus saviem skolotājiem teica Evija, Agnese, Artis, Pēteris un Ričards.

Skolas direktore Vita Felsberga sveica skolotājas Sandru Rāceni un Aelitu Žučkovu, kam tikko izdevniecībā ,,RaKa’’ iznācis mācību komplekts  burtu apguvei.

Skolotājus sveikt īpašajā dienā bija ieradusies arī  Ropažu novada Izglītības un jaunatnes nodaļas vadītāja Vija Tomiņa.

Skolotāji saņēma labo vārdu ceļasomu un varēja sasildīties zem smaidu lietussarga.

Pasākuma beigās kopā nofotografējās gan esošie, gan jaunie mācībspēki.

Lai mūsu skolotājiem pietiek  enerģijas, radošuma  un sirdsgudrības, ikdienas pienākumus veicot!