Publikācijas par skolu

Upesgrīvas internātpamatskolā tika uzsākta jauna tradīcija – kūku dekorēšana. Konkursa “Jaunais pavāriņš” ideja lolota jau sen, beidzot tā tikusi realizēta un tiek plānots, ka kūkas tiks dekorētas katru gadu.

18. janvārī konkursā Upesgrīvas internatpamatskolā piedalījās arī Gaismas skolas topošie pavāru palīgi. Uz konkursu audzēkņi devās ar iepriekš izceptu kūkas biskvītu un pašu izdomātiem un sagatavotiem rotājumiem. Mūsu kūkas nosaukums – “Sniegpārsliņu dziesma”. Konkursa norises laikā kūka bija jāsaliek un jāizrotā liekot lietā savu radošumu un iztēli. Gaismas internātpamatskolas komandu pārstāvēja Kristaps, Aļona, Jānis. Audzēkņus konkursam gatavoja skolotāja Vija Lipska. Konkursa videoreportāžu skatieties šeit!

 

Mūsu uzcītīgā sportiste Aiva Bērziņa Latvijas delegācijas sastāvā kopā ar vēl 12 sportistiem pārstāvēja Latviju Speciālajās vasaras olimpiskajās spēlēs Losandželosā! Ļoti lepojamies ar sasniegumiem!

Uzzini vairāk par SO Vasaras spēlēm Losandželosā!

 

Gaismas skolas lapa “draugos” – www.draugiem.lv/gaismasskola

Ja esi Facebook, ievērtē mūsu Facebook lapu, jo tur regulāri tiek publicētas interesantas fotogrāfijas un jaunākās Gaismas skolas skolēnu aktivitātes! Gaismas skolas Facebook lapa atrodas adresē – www.facebook.com/gaismasskola

Sekojam līdzi jaunumiem mūsu sociālo tīklu lapās!

 

Gaismas internātpamatskola ir viena no inovācijām bagātākā, radošākā un drosmīgākā starp speciālajām skolām, kur iemaņas dzīvei iegūst bērni ar speciālām vajadzībām.

Vienlaikus Gaismas skola pedagogi ir radoši mācību metodisko materiālu izstrādē, un uz šo skolu pieredzes apmaiņā brauc izglītības iestāžu pārstāvji gan no Latvijas speciālajām un vispārizglītojošajām skolām, gan tuvākām un tālākām ārzemēm. Izglītojamo rezultāti ir tik labi, ka viņi veiksmīgi piedalās starptautiska mēroga sporta sacensībās, bet jauno mākslinieku darbiņi ceļo pa puspasauli.

Publikācija nra.lv