Sagaidot Ziemassvētkus!

NOVEMBRIS

10.novembris – LĀČPLĒŠA dienu godinot, svecīšu aizdegšana laukumā pie valsts karoga.

13.novembris – programmas “Latvijas skolas soma” pasākums Olaines Novadpētniecības un mākslas muzejā par 1.pasaules kara cīņām, par kareivju ikdienas dzīvi ierakumos.

14.novembris – svinīgais pasākums “Mana krāsainā Latvija.” Literāri muzikāls uzvedums, balstoties uz I.Ziedoņa “Krāsainajām pasakām.”

20.-21.novembris – florbola sacensības skolā.

28.novembris. Gaismas skolas jaunieši kopā ar savu sporta skolotāju Svetlanu Kaļistratovu izcīnija 2.vietu Republikā florbolā. Tukuma novada Irlavas sporta namā notika kārtējās LSO sacensības florbolā līdz 15 g. veciem sportistiem. Sacensībās piedalījās 11 komandas no Dzelzavas, Tukuma, Smiltenes, Padures, Spāres, Liepājas, Bērzupes, Rīgas, Pamūšu, Jūrmalas un Gaismas skolām.

Vispirms komandas salozēja divās apkšgrupās un tika izspēlētas divizionēšanas spēles, noskaidrojot komandu sadalījumu divīzijās. Pēc tam notika spēles divīzijās, ņemot līdzi savstarpējo spēļu rezultātus divizionēšanā

Florbola sacensības

26.novembris – programmas “Latvijas skolas soma” pasākums – izrādes “Brīnumu laiks” apmeklējums Nacionālajā bibliotekā.

izrādes “Brīnumu laiks” apmeklējums

Novembris, decembris – pavāru palīgu un 9. klašu profesionālās ievirzes pasākums – kopīgā nodarbība “Sviestmaižu gatavošana”, “Piparkūku cepšana”. Tā arī kompetenču izglītības ietvaros novadītas mācību stundas, kā arī karjeras veidošanas pamatprasmju apguves nodarbības.

28.novembris – “Ābeces svētki” 1.-4.klašu skolēni dodas ciemos uz Burtiņu karaļvalsti.

DECEMBRIS

4.decembris – pasākums “Gaidot Ziemassvētkus”

5.decembris – dalība Speciālās Olimpiādes deju sacensībās Valgā, Igaunija.

5.decembris – fonda “Nāc līdzās” koncerta priekšnesumu mēģinājums Rīgas Kinostudijā.

“Nāc līdzās” koncerta priekšnesumu mēģinājums Rīgas Kinostudijā

6.decembris – skolēnu radošās aktivitātes piektdienā.

10.decembris – programmas “Latvijas skolas soma” pasākums – leļļu izrāde par Ķiplociņa piedzīvojumiem Burvju karaļvalstī.

10.decembris – skolas koris piedalās labdarības koncertā Mežciema pansionātā.

5.- 11.decembris – skolēni apmeklēja Ziemas svētku pasākumu  Latvijas Dabas muzejā.

12.decembris – piedalīšanās izstādē PASAULE AP MANI.

Gaismas skolā ciemiņi no pamatskolas Rīdze. Paldies viņiem par priecīgajiem mirkļiem!

Piparkūku rotāšana.